» 26 06 2004
»
» deel op twitter
» deel op facebook

Aan de telefoon

Een ringtone klinkt. Ze neemt op en voert een gesprek. Waar het over gaat is een raadsel, aangezien ik ondertussen naar Kid A van Radiohead luister. Thom Yorke zingt 'this one's optimistic' en ik geloof er geen snars van.
En zij belt en belt en meer gaat het me opvallen hoe fysiek dat bellen is. In theorie zou je tijdens het bellen alleen maar hoeven te praten. Maar zij gebaart en zit met een pen te spelen. Eerst glimlacht ze, dan betrekt haar gezicht weer.
Er zullen vermoedelijk nog heel wat jaren evolutie nodig zijn voordat die fysieke emotie uit het bellen verdwijnt.

 
COMMENTAAR

karin

Dat hoop ik ook ergens...

En wat heeft u daarop te zeggen?


(optioneel veld)
(optioneel veld)
Om spam te voorkomen, moet je deze vraag beantwoorden.
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
 

© 2003-2011 | rss | atom | contact | gebouwd met Pivot X en 960