» 19 12 2004
»
» deel op twitter
» deel op facebook

Terwijl

Terwijl het zondagmiddag is klik ik nog eens langs wat weblogs. Voeg wat linkdumps toe en zie de stapels werk liggen. Eigenlijk zou dat moeten. In plaats van, snapt u.

Terwijl de klok doortikt. Ik had bedacht dat ik om vier uur zou beginnen met werk. Het is al weer een half uur later.

Terwijl het zondag is en er hier normaal wel eens een foto wordt gepost, maar ik al weken niets nieuws heb geschoten dat van enig belang zou kunnen zijn. Ik zou wel weer het archief kunnen plunderen, maar dat voegt zo weinig toe. Over een week is het kerst en dan heb ik wel tijd om weer eens foto's te maken.

Over een week is het kerst en ik heb vannacht bedacht hoe het ontwerp voor een kerstkaart eruit moest zien. Nu nog even maken, tussen de bedrijven door.

Dus.

Afsluiten. Appeltje-Q. De stapels inventariseren.

 
COMMENTAAR

KatYo

Moeilijk he sommige dagen, gewoonweg op gang zien te komen.

ferrie

volgend jaar
is er weer een nieuwjaar
doe maar niet te moeilijk daar
hallo, dag en ........ klaar!

zeppo

komt de kaart ook hier?

En wat heeft u daarop te zeggen?


(optioneel veld)
(optioneel veld)
Om spam te voorkomen, moet je deze vraag beantwoorden.
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
 

© 2003-2011 | rss | atom | contact | gebouwd met Pivot X en 960