» 26 08 2005
»
» deel op twitter
» deel op facebook

Afwasmachines zijn voor watjes

Terwijl ik gisteren de afwas stond te doen bedacht ik me dat er nog een tweede reden is waarom warm water gebruikt wordt bij de afwas. (De eerste is dat warm water schoner maakt). Gloeiend heet water wordt gebruikt om mensen door te laten werken. Wie afwast, brandt zijn handen en zal dus wel zorgen dat hij voortmaakt. Zo is de afwas sneller af. En dat heeft ook voordelen.

 
COMMENTAAR

Anne-Lise

Nou en, dan ben ik maar een watje, maar ik ben wel superblij met mijn afwasmachine.

zeppo

heb je soms met mijn lief gepraat
die was ook altijd anti machine
(let op de verleden tijd in deze zin)

Jetje

De tegenzin om met de afwas te beginnen is met gloeiend heet water ook groter!

karin

Dat vind ik apart... Je zou juist denken dat door te heet water je niet met je handen in het water wilt, omdat je je zou kunnen verbranden. Wat dus ervoor zorgt dat de afwas niet of niet zo snel gedaan wordt!

Wiro

Is dat zo? Dat warm water schoner maakt? Is toch een kwestie van goed schrobben?

[diedjee!]

Vaatwasser is juist voor de echte vent, die doet toch geen afwas, daar heb je een machine voor (en sommige wellicht een vrouw)

En wat heeft u daarop te zeggen?


(optioneel veld)
(optioneel veld)
Om spam te voorkomen, moet je deze vraag beantwoorden.
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
 

© 2003-2011 | rss | atom | contact | gebouwd met Pivot X en 960