» 03 03 2006
»
» deel op twitter
» deel op facebook

Onderweg

Nadat ik had geconstateerd dat ik winterbanden onder mijn fiets moet plaatsen, liep ik naar de carpoolwachtplaats. Ik stampte wat op de grond om de sneeuw van mijn schoenen te krijgen en klopte de rest van mijn broek. Dat klinkt dramatisch, maar eigenlijk was er maar net genoeg sneeuw om het een beetje leuk te maken.

Vanuit de polder kwam mist de stad binnen drijven. En ik kon heel goed wolkjes blazen vanmorgen. De mist en ik, wij halveerden het zicht van alle automobilisten, die voorzicht over de rotonde glibberden.

Bij de halte stond een gangster. Met een zwarte jas en een zwarte pet en een oorbel in zijn oorlel. En een pakje Appelsap. Dat paste wel niet bij zijn gangsterimago, maar daar kon hij ook niks aan doen.

 
COMMENTAAR

Petra

Appelsap?? Wel nee, dat was een vermomd wapen...

Merel

wat leuk, een appelsapgangster. die zie je niet zo vaak meer, tegenwoordig :)

zeppo

een jaar of 14?

En wat heeft u daarop te zeggen?


(optioneel veld)
(optioneel veld)
Om spam te voorkomen, moet je deze vraag beantwoorden.
Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.
 

© 2003-2011 | rss | atom | contact | gebouwd met Pivot X en 960