Bildungsideaal

Sinds ik m’n iPod heb luister ik vaker klassieke muziek. Ik heb een speciaal afspeellijstje opgezet met al m’n klassieke muziek. Al m’n klassieke muziek? Ja, en dat is niet veel. Een beetje Grieg, de soundtrack van Lord Of The Rings en een verdwaalde Chopin.

Nu had ik bedacht dat het wel iets meer mocht worden. Maar wat dan? Ik kan bij de Kruidvat naar binnenlopen en voor 5 euri een 4 cd’s van (vul hier een bekende componist in) kopen. Alvorens dit te doen zal ik eerst uw advies inwinnen. Welke componist of stukken raad u deze beginnende luisteraar aan?


Commentaar

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Om te reageren op je eigen site, voer de URL van je reactie in die een link naar de permalink URL van dit bericht moet bevatten. Je reactie verschijnt dan (mogelijk na moderatie) op deze pagina. Wil je je reactie updaten of verwijderen? Update of verwijder je bericht en voer de URL van je bericht opnieuw in. (Meer informatie over Webmentions.)


Backlinks

Geen verwijzing.