Volgende bestemming

Alles is een kwestie van schaalniveau. Midden in de Utrechtse stationshal zatentwee toeristen met een enorme dubbelzijdige kaart van Europa. Een lap van twee bij anderhalve meter, volstrekt onhandelbaar, en waarschijnlijk is Utrecht ondanks het formaat van de kaart nog steeds een stipje.

‘This is where we go next’, zei de dame, wijzend op een puntje op de enorme kaart. Ik stapte de roltrap op en reisde mijn weekend tegemoet.


Commentaar

Eén reactie op “Volgende bestemming”

  1. En zo is elke afstand relatief…
    (zij moet zei zijn, natuurlijk. Die eijs ook altijd…)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Om te reageren op je eigen site, voer de URL van je reactie in die een link naar de permalink URL van dit bericht moet bevatten. Je reactie verschijnt dan (mogelijk na moderatie) op deze pagina. Wil je je reactie updaten of verwijderen? Update of verwijder je bericht en voer de URL van je bericht opnieuw in. (Meer informatie over Webmentions.)


Backlinks

Geen verwijzing.