Een hond uit Mexico

Deze week leerde ik iets. Iets dat de titel van dit liedje verklaart. Voor wie het interesseert, leest u verder. Voor wie liever verder klikt, ga u gang.Vroeger, toen waren er nog radio’s die je met de hand kon bedienen. Dat is niet zo heel lang geleden, misschien vijftien jaar. Als je aan de knop draaide kon je de juiste frequentie vinden, op de FM en de AM. En die frequentie moest je goed afstellen, zodat je de zender juist te pakken kreeg. Als je er naast zat kreeg je gepiep.

Dat probleem bestond wereldwijd, en in Amerika ontstond zo de term Mexican Dog. En vandaar dus ook de naam van dit liedje.


Commentaar

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Om te reageren op je eigen site, voer de URL van je reactie in die een link naar de permalink URL van dit bericht moet bevatten. Je reactie verschijnt dan (mogelijk na moderatie) op deze pagina. Wil je je reactie updaten of verwijderen? Update of verwijder je bericht en voer de URL van je bericht opnieuw in. (Meer informatie over Webmentions.)


Backlinks

[backlinks]