Argumenten voor rotondes

(Vervolg)

Om vijf over negen ’s ochtends belde ik de gemeente. Ja, dit is een fout. Nee, dit heb ik nog nooit gehoord. Dit willen we oplossen. Komt u maar langs.

’s Avonds gaat een bus door woonwijken heen, naar het station. Ik ken de route ongeveer. Het zal net-aan worden om de trein te halen. Het rode klokje in de bus springt langzaam verder naar het uur u. Woonwijken uit de jaren ’70. Doorgaande wegen, met bushaltes er langs. En rotondes. Telkens moet de bus afremmen en een ruimte bocht nemen, terwijl er nauwelijks verkeer is. Er zijn vast argumenten voor rotondes, maar niet als je haast hebt.

Aangekomen bij het station heb ik nog 2 minuten over, volgens het klokje. Ik ren. Rennen voor democratie, zou dat niet een mooie naam voor een loopwedstrijd gerelateerd aan een goed doel zijn? Als ik me de trappen afstort staat de trein al klaar. Zonder blessures haal ik het. Op tijd in het stadhuis ligt, in het grijze veld van de kieswet, een pas voor mij klaar. Vijf minuten later verlaat ik het stadhuis weer. Gestemd.


Comments

3 reacties op “Argumenten voor rotondes”

  1. Zo, jij hebt er echt wat voor gedaan? Tevreden met het resultaat?

  2. Kijk, ik deed het anders. Stemmen op weg naar de trein, en daarna pas instappen ๐Ÿ˜‰

  3. o, gelukt zie ik!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *