Plogproef

Of ik ook ging ploggen, vroeg Woordenaar gisteren. Welnu, ik was het eigenlijk niet van plan maar ik kan het ook wel een dagje, of misschien een aantal dagen proberen. Ik verzon alvast een aantal titels, zoals Plogproef, Plogplaatjes, Plogmania of Plogpagina.

De dag begon thuis, achter het witte bureau met granenkoffie (die mijn maag beter verdraagt dan echte koffie).

plog1-1

Dan klaar maken om de deur uit te gaan. Vandaag naar Beverwijk. Het nieuwe grijze pak aan.

plog1-2

In de auto. Omdat ik pas tegen tien uur wegreed, een rustige weg.

plog1-3

De ochtend in Beverwijk is om voordat ik het weet, en natuurlijk vergeet ik helemaal een bijdrage voor het plog te maken. Nog net eentje in de spiegel op het toilet.

Terug naar kantoor, waar na anderhalf uur overleg het schaatsen een welkome afleiding vormt. De tien kilometer van Kramer was een mooie sportdrama.

plog1-5

Thuis aangekomen. De afwas bestrijden. (Een van de regels van ploggen lijkt te zijn dat huiselijk troep gewoon getoond mag, misschien wel moet worden). Tuinbonenpasta met olijven en feta maken.

plog1-6

Tot slot weer de fiets op, naar de maandelijkse fotoclub. Waar ik vooral foto’s bespreek, en geen nieuwe maak. Gelukkig stond bij de Majelladriehoek nog een scooter voor me, en sprong het licht op rood.

plog1-7

Commentaar

Eén reactie op “Plogproef”

  1. Wow, suit up! Granenkoffie is geen muesli maar toch een verdraaid originele plogvondst.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


Backlinks

Geen verwijzing.