Stilstand is vooruitgang

Stilstand is vooruitgang formuleer ik nadat ik de auto stil heb gezet. Motor uit. Handrem aan. Aan de overkant wacht het pontje op passagiers. Tevergeefs, want het pontje komt leeg terug.

Er is geen telefoon, die heb ik thuis laten liggen. Die vergeet ik een paar keer per jaar. Daarom is er ook geen fototoestel.

Maartse landschappen tonen zich. De lucht is grijs. Gebroken grijs, dat wel. Het water weerspiegelt de lucht. De kleur laat zich raden.

Maartse landschappen. Het grijs dat alles infecteert. Grauwe bomen. Vergeeld gras. Verdroogd riet. De bootjes dobberen onbemand.

Buiten waait het. Ik sta stil en het lijkt alsof dat voor het eerst in weken zo is. Ach zapcultuur. In mijn portemonnee ga ik op zoek naar muntgeld voor de pont.


Commentaar

2 responses to “Stilstand is vooruitgang”

  1. Hè ja. Weer zo’n moment dat jij zo uniek vangt en deelt. Daar ben je goed in!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Om te reageren op je eigen site, voer de URL van je reactie in die een link naar de permalink URL van dit bericht moet bevatten. Je reactie verschijnt dan (mogelijk na moderatie) op deze pagina. Wil je je reactie updaten of verwijderen? Update of verwijder je bericht en voer de URL van je bericht opnieuw in. (Meer informatie over Webmentions.)


Backlinks

[backlinks]