Sinds vanavond heb ik een AH Bonuskaart.
Verontrustend. Nu nog een Airmiles-kaart, en tegenstander worden van de afschaffing van de hypotheekrenteafrek, en ik mag mezelf burgerlijk gaan noemen.
โ
Sinds vanavond heb ik een AH Bonuskaart.
Verontrustend. Nu nog een Airmiles-kaart, en tegenstander worden van de afschaffing van de hypotheekrenteafrek, en ik mag mezelf burgerlijk gaan noemen.
welcome to the club ๐
Toen ik een bonuskaart kreeg, woonde ik in een niet-burgerlijke studentenhuis. Niks truttugs aan hoor, zo;n kaart scheelt gewoon geld ๐
1. mijn airmiles, de pas aangeschaft toen ik voor mijn werk een s’hell-tankpas had, gebruik ik voor het goede doel. onder andere de stichting aap vindt het fijn als ze jouw airmiles krijgen.
2. gezien bij de AH: de kassiere duwt haar bonuspas in de lezer als ik afreken
Oeioeioei en dan zegeltjes gaan sparen…
Maar die bonuskaart van de Appie heeft haken en ogen. Vind ik.
@karin: welke?
Ik heb een AH Malus-kaart, maar dat valt de caissi?res nooit op.
je kunt je airmailes aan je bonus koppelen!
ja wel, dat wist je nog niet he
en alhoewel ik vind dat het beter is als de hypotheekrenteaftrek wordt afgeschaft, ben ik uit angst (wat betekent dat voor die gigaschuld die ik heb uitstaan en de waarde van het onderpand dat ik bewoon) toch weer niet voor
trut he
Geen verwijzing.
Geef een reactie