Aan het meer is een zonderlinge combinatie van mensen, als je wat door de geschiedenis wroet kom je Churchill en Mussolini op korte afstand van elkaar tegen. De aantrekkingskracht van villa’s aan het water, omgeven door groene heuvels.

Het doet ergens wat denken aan Opatija, de Habsburgse badplaats in Kroatie. Een kronkelend pad aan het water langs parken en villa’s. De villa’s hebben eigen kleine boothuizen maar er ligt geen boot meer in.

Aan het pad zit een muzikant te tokkelen op een elektrische gitaar, ondersteund door een kleine drummachine. Twee uur later, als we er weer langs lopen, zit hij er nog. Flow.


Commentaar

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Om te reageren op je eigen site, voer de URL van je reactie in die een link naar de permalink URL van dit bericht moet bevatten. Je reactie verschijnt dan (mogelijk na moderatie) op deze pagina. Wil je je reactie updaten of verwijderen? Update of verwijder je bericht en voer de URL van je bericht opnieuw in. (Meer informatie over Webmentions.)


Backlinks

Geen verwijzing.